Goodsense – купити китайський вилковий навантажувач від 1 до 48 тонн у Київі, Дніпрі, Харкові, Львові, Запоріжжі за доступною ціною.

Електричний штабелер GOODSENSE FBD15J

12.05.2020

Електричні штабелери GOODSENSE FBD15J використовуються для перевезення вантажів в складських приміщеннях, гіпермаркетах, логістичних центрах з великим вантажопотоком. Харакетірістики GOODSENSE FBD15J дозволяють проводити операції по обробці вантажів на малих і середніх рівнях зберігання.

Ідеальне поєднання технічних характеристик дозволяє електроштабелеру GOODSENSE FBD15J стати незамінним інструментом в логістичних процесах. Вантажопідйомність штабелера -1.5 тонни. Підйом вантажу здійснюється на висоту до 3м.

Довжина вил – 1150 мм. Ширина захоплення 685 мм. Ці розміри оптимально підходить для величезної кількості складських операцій. Рух штабелера GOODSENSE FBD15 здійснюється завдяки електродвигуна на 24V, який забезпечує плавність ходу і зводить фізичне навантаження на оператора до мінімуму. Підйом і опускання вантажу також здійснюється за рахунок електродвигуна і гідравліки. На ручці оператора розташовані кнопки управління, завдяки яким штабелер досить легко маневрує. За маневреність відповідають поліуретанові колеса. Конструкція GOODSENSE FBD15J має на увазі одне провідне колесо, яке дозволяє оператору досить точно управляти штабелером. Електронний індикатор на ручці управління дозволяє вести контроль використання батареї. Штабелер комплектується 2 батареями на 12V і 80Ah. Заряджається акумуляторна батарея від звичайної мережі 220V. GOODSENSE FBD15J укомплектований кнопкою екстреної зупинки. У разі наїзду штабелера на оператора, електроніка захищає оператора – штабелер зупиняється і від’їжджає в протилежну сторону. Практично ідеально збалансовані технічні характеристики штабелера GOODSENSE FBD15J разом з приємною ціною виводять цю модель в хіти продажів і гарантовано підвищать рівень ваших логістичних процесів.

Детальніше з його характеристиками ви можете ознайомитися, переглянувши наступне відео: