Goodsense – купити китайський вилковий навантажувач від 2 до 7 тонн у Київі, Дніпрі, Харкові, Львові, Запоріжжі за доступною ціною.

Партія навантажувачів підвищеної прохідності готова до відправки

29.03.2018

Ми раді повідомити, що Наш партнер компанія Zhejiang Goodsense Forklift Co., Ltd. освоїла випуск навантажувачів підвищеної прохідності. Перша партія 10 шт. навантажувачів відправиться до Південної Африки (компанія Goodsense FORKLIFT успішно виграла великий тендер від уряду Південно-Африканської республіки).

Zhejiang Goodsense Forklift Co., Ltd. – це молоде і досить амбітне спільне Китайсько-Японське підприємство. Це найбільший виробник вилочних навантажувачів. Виробничі потужності розташовані в Бінхайне, промисловому районі розвиненої економічної зони F в Тайжоу, Китай.

Виробничі потужності розташовані на площі понад 100000 м.кв. і оснащені передовими лініями виробництва вантажної техніки, що дозволяє виробляти до 15 000 одиниць техніки на рік. Таким чином, компанія Zhejiang Goodsense Forklift Co входить в число лідерів виробництва вантажної техніки в Китаї.
ТОВ «Логістик груп» (група компаній LOGISTIC FORKLIFT), ексклюзивний дилер в Україні компанії Zhejiang Goodsense Forklift Co., Ltd. пропонує зі складів в Україні повний спектр вантажної техніки ТМ Goodsense. А тепер асортимент НАШОЇ пропозиції поповнився і новими вилочними навантажувачами підвищеної прохідності, відмінною рисою яких є бездоганна якість і надійність в експлуатації.